Маріуполь хоче прийняти фінал Кубка України 9 травня

27 грудня 2017, 11:18
Також на головний матч турніру претендують Дніпро, Запоріжжя, Суми і Одеса

Маріуполь став одним з претендентів на проведення фінального матчу Кубка України 2018 року. Цю інформацію підтвердив президент ФФУ Андрій Павелко.

У виконкомі ФФУ відповідна заявка вже прийнята. Є й інші кандидати – Дніпро, Запоріжжя, Суми і Одеса, повідомляє канал "Футбол 1". Базовий день проведення фіналу Кубка – 9 травня.

Нагадаємо, "Динамо" судитиметься в Лозанні з ФФУ за присудження технічної поразки через неявку на матч до Маріуполя. Київський клуб є одним з півфіналістів Кубка України.

Нагадаємо, що "Динамо" на засніженому полі здобуло перемогу над чернігівською "Десною" – 2:0, "Маріуполь" в гостях здобув вольову перемогу над "Ворсклою" – 2:1, "Шахтар" розгромив третю команду чемпіонату України "Верес" з рахунком 4:0, а "Дніпро-1", який грає в другій Лізі, здобув перемогу над ФК "Львів", забивши вирішальний гол на останній хвилині другого тайму додаткового часу.

Перший футбол на снігу: як пройшли матчі 1/4 фіналу Кубка України

Жеребкування півфінальних матчів відбудеться в березні. Базова дата проведення матчів – 18 квітня.