"Манчестер Юнайтед" вийшов у чвертьфінал Кубка англійської ліги

25 жовтня 2017, 00:04
Також в наступний раунд турніру пробилися "Борнмут", "Брістоль Сіті" і "Лестер"

Джессі Лінгард відзначився дублем. фото AFP

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Суонсі" в матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги і пробився до чвертьфіналу турніру.

Зустріч пройшла у вівторок в Суонсі і завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей, у яких дубль оформив Джессі Лінгард, який забив по голу в кожному з таймів.

Результати інших матчів дня в Кубку англійської ліги:

"Борнмут" – "Мідлсбро" – 3:1
"Брістоль Сіті" – "Кристал Пелас" – 4:1
"Лестер" – "Лідс" – 3:1

У матчах "Манчестер Сіті" – "Велверхемптон" і "Арсенал" – "Норвіч" йде додатковий час.

Нагадаємо, що в цьому році вперше в своїй історії "Манчестер Юнайтед" виграв Лігу Європи. У фіналі Стокгольмі підопічні Жозе Моурінью обіграли амстердамський "Аякс" з рахунком 2:0.

Кілька днів тому "Хаддерсфілд Таун" завдав "Манчестер Юнайтед" першої поразки в чемпіонаті в нинішньому сезоні. Новачок Прем'єр-ліги обіграв "МЮ" на своєму полі з рахунком 2:1.

Раніше ми писали, що "МЮ" запропонує Моурінью новий контракт на 70 мільйонів євро. Керівництво англійського клубу задоволено роботою португальця і хоче продовжити з ним співпрацю.