"Манчестер Юнайтед" розгромно переміг у другому матчі чемпіонату Англії поспіль

19 серпня 2017, 16:22
"Манчестер Юнайтед" у другому турі англійської Прем'єр-ліги на виїзді розгромив "Суонсі".

Фото AFP

У першому таймі глядачі побачили лише один забитий м'яч – під завісу першої 45 – хвилинки Ерік Байї добив круглого у стеку після удару Лукаку в поперечину .

А після перерви " червоні дияволи " добили господарів поля – свій третій гол у складі " МЮ " забив новачок команди Ромелу Лукаку , а потім ще відзначилися Поль Погба і Антоні Мартіаль .

Відзначимо , що в першому турі чемпіонату Англії " МЮ " вдома з таким же розгромив " Вест Хем " , при цьому , команда Жозе Моурінью не пропустила жодного гола .

Нагадаємо , що англійський клубпрограв "Реалу" матч за Суперкубок УЄФА (1:2). Після цього матчу Моурінью подарував свою медаль вболівальнику.

Чемпіонат Англії, 2 тур: розклад, результати, таблиця

"Суонсі" – "Манчестер Юнайтед" – 0:4