Манчестер Юнайтед зганьбився на "Олд Траффорд"

24 жовтня 2021, 20:28
Команда Юргена Клоппа домоглася неймовірної перемоги, відвантаживши "червоним дияволам" на їхньому полі відразу п'ять м'ячів

Ліверпуль декласував Манчестер Юнайтед на "Олд Траффорд" / Фото: Колаж: Сьогодні

У центральному матчі 9-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль на виїзді розгромив Манчестер Юнайтед з рахунком 5:0. Ми вели онлайн матчу Манчестер Юнайтед – Ліверпуль.

Хто б міг подумати, що вже до 50-ї хвилини один з найкращих голкіперів сучасності Давид де Хеа пропустить відразу п'ять м'ячів? Саме це сталося на "Олд Траффорд" увечері. По голу забили Набі Кейта і Діогу Жота, а потім хет-трик оформив Мохаммед Салах.

Манчестер Юнайтед зумів відповісти лише голом Кріштіану Роналду, але взяття воріт було скасовано після перегляду VAR. А коли в середині другого тайму Поль Погба заробив вилучення, розрив у рахунку міг стати ще більше непристойним. Але Ліверпуль зменшив оберти.

Вперше мерсисайдці на "Олд Траффорд" перемогли з розривом у п'ять м'ячів. Результат історичного поєдинку відкинув команду Уле Гуннара Сульшера на 7-ме місце в турнірній таблиці. Амбіції МЮ поборотися за чемпіонство, безумовно, значно похитнулися.