"Манчестер Юнайтед" обіграв "Ростов" і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

17 березня 2017, 00:00
"Червоні дьявлоли" з двома травмами зуміли вирвати перемогу завдяки голу Хуана Мати

Хуан Мата забив переможний гол. фото AFP

"Манчестер Юнайтед" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи обіграв російський "Ростов". Перший матч в Россі тиждень тому завершився нічиєю – 1:1.

У першому таймі Ібрагімович перевірив на міцність штангу воріт, а Погба – реакцію голкіпера гостей Медведєва.

Після перерви наставник "червоних дияволів" Жозе Моурінью змушений був провести дві вимушені заміни – через травми поле покинули Поль Погба і Дейлі Блінд.

Поки гравці "МЮ", що вийшли на заміну, входили в гру, "Ростов" перехопив ініціативу і сміливо пішов в атаку, за що і поплатився – манкуніанці втекли в контратаку, яку ударом з лінії воротарського завершив Хуан Мата.

У складі Ростова на заміну вийшов екс-гравець збірної України Марко Девіч, але допомогти своїй команді врятувати поєдинок він не зумів.

"Манчестер Юнайтед" – "Ростов" – 1:0
Гол: Мата (70)

"Манчестер Юнайтед": Ромеро, Валенсія, Байї, Смоллінг, Блінд (Джонс, 64), Мата, Еррера, Мхітарян, Погба (Феллайні, 48), Рохо, Ібрагімович.

"Ростов": Медведєв, Навас, Кудряшов, Терентьєв, Мевля, Препеліца (Девіч, 79), Байрамян (Кірєєв, 82), Єрохін, Нобоа, Полоз, Азмун (Бухаров, 62).

Попередження: Бухаров (87).