"Манчестер Юнайтед" обіграв "Реал" в репетиції Суперкубка УЄФА

24 липня 2017, 10:59
Англійці в серії пенальті обіграли іспанців на Міжнародному кубку чемпіонів в США

"Манчестер Юнайтед" - "Реал" - 1:1 (пен 2:1). Фото AFP

<p>"Манчестер Юнайтед" – "Реал" – 1:1 (пен 2:1). Фото AFP</p>

Футболісти "Манчестер Юнайтед" обіграли мадридський "Реал" в серії пенальті в матчі товариського клубного турніру Міжнародний кубок чемпіонів.

Основний час зустрічі в США завершився з рахунком 1: 1. На гол манкуніанця Джессі Лінгарда, який відзначився на 45-й хвилині, "Реал" відповів точним ударом Каземіро з пенальті на 69-й хвилині.

За регламентом змагань, після основного часу була призначена серія пенальті, яку точніше виконали гравці англійського клубу – 2: 1.

"Манчестер Юнайтед" в найближчому матчі 27 липня зіграє з іспанською "Барселоною". "Реал" в цей же день зустрінеться з "Манчестер Сіті".