"Манчестер Юнайтед" обіграв ЦСКА за дві хвилини. Огляд матчу Ліги чемпіонів

6 грудня 2017, 09:45
Голи та найкращі моменти матчу 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів

"Манчестер Юнайтед" обіграв московський ЦСКА (2:1) в шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів, не дозволивши російському клубу пробитися до плей-офф турніру.

Гості приголомшили червоних дияволів "голом у роздягальню", проте в другому таймі підопічні Жозе Моурінью розставили все на свої місця – протягом двох хвилин Лукаку і Рашфорд двічі вразили ворота Акінфєєва, відкривши нову серію російського воротаря. Нагадаємо, тільки в минулому турі Акінфєєв перервав свій антирекорд в Лізі чемпіонів, який тривав понад 11 років.

У паралельному матчі цієї групи "Базель" на виїзді обіграв "Бенфіку" з рахунком 2:0. Швейцарці навесні зіграють в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а "Бенфіка" за шість турів не змогла набрати жодного очка.