"Манчестер Сіті" розгромив "Вест Хем" і наздогнав у таблиці "Ліверпуль"

1 лютого 2017, 23:55
Габріел Жезус забив гол у дебютному матчі за "МанСіті"

Фото AFP

"Манчестер Сіті" здобув розгромну перемогу над "Вест Хемом" (4:0) в 23-му турі прем'єр-ліги на Олімпійському стадіоні в Лондоні.

Вже в першому таймі "городяни" забезпечили собі велику перевагу. На 17-й хвилині рахунок відкрив бельгієць Кевін де Брюйне, після чого відзначилися іспанець Давид Сільва і бразилець Габріел Жезус.

Відзначимо, що 19-річний нападник дебютував у прем'єр-лізі в стартовому складі і забив свій перший гол після переходу з "Палмейраса" в "Манчестер Сіті".

У другому таймі івуарієць Яя Туре реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок у матчі.

"Манчестер Сіті" набрав 46 очок і зрівнявся з "Ліверпулем". На одне очко більше у "Тоттенхема" і "Арсеналу". "Вест Хем" залишився на 11-му місці.

У 24-му турі 5 лютого "Манчестер Сіті" прийматиме "Суонсі", а "Вест Хем" на день раніше зіграє в гостях з "Саутгемптоном".

"Вест Хем" – "Манчестер Сіті" – 0:4

Голи: де Брюйне 17 (0:1). Сілва 21 (0:2). Габріел 39 (0:3). Туре 66 (0:4 – пен.).