"Манчестер Сіті" перервав переможну серію в чемпіонаті Англії

31 грудня 2017, 16:28
Команда Гвардіоли не змогла перемогти в 19-ий раз поспіль в чемпіонаті Англії, зігравши внічию з "Кристал Пелас"

"Манчестер Сіті" не зміг обіграти "Кристал Пелас" - 0:0. Фото AFP

"Манчестер Сіті" розійшовся миром з "Кристал Пелас" в матчі 21-го туру чемпіонату Англії з футболу, на цій зустрічі перервалася серія перемог манкуніанців в Прем'єр-лізі, що розтягнулася на 18 ігор.

Зустріч, що відбулася в неділю в Лондоні, завершилася з рахунком 0: 0. У доданий до другого тайму час півзахисник "Кристал Пелас" Лука Мілівоєвіч не зумів реалізувати пенальті.

"Городяни", які не знають поразок з початку сезону Прем'єр-ліги, в наступному матчі 2 січня візьмуть вдома "Уотфорд". "Кристал Пелас" в цей же день зіграє на виїзді з "Саутгемптоном".

Раніше 28 грудня "Манчестер Сіті" обіграв "Ньюкасл". Зустріч пройшла на полі "сорок" в середу, завершилася з рахунком 1: 0 на користь гостей, у складі яких на 31-ій хвилині відзначився Рахім Стерлінг.

Нагадаємо, що єдиної поразки в сезоні "Манчестер Сіті" зазнав у Харкові в матчі шостого туру групового етапу проти "Шахтаря" (1:2). Та перемога дозволила "гірникам" пробитися в 1/8 фіналу ЛЧ.