"Манчестер Сіті" повторив клубний рекорд і вийшов в лідери Прем'єр-ліги

14 жовтня 2017, 19:41
"Городяни" забили сім голів у ворота "Сток Сіті"

"Сток" пропустив багато.

В матчі 8-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті " приймав " Сток Сіті " і домігся розгромної перемоги з рахунком – 7 : 2 .

До 27 – й хвилині " городяни " зуміли забити тричі – відзначилися Габріел Жезус , Рахім Стерлінг і Давид Сільва . В кінці першого тайму Мамі Бірам Діуф один м'яч відіграв , а на початку другої половини Кайл Уолкер відзначився автоголом . Втім , перевага підопічних Хосепа Гвардіоли залишалося мінімальним недовго – на 55 -й хвилині дубль оформив Жезус , п'ять хвилин по тому забив Фернандіньо і майже відразу ж відзначився Лерой Зане , а остаточний результат встановив Бернарду Сілва на 79 -й хвилині .

Завдяки цій перемозі " Манчестер Сіті " піднявся на перше місце в таблиці АПЛ , випереджаючи на два очки " Манчестер Юнайтед". Манкуніанці сьогодні втратили очки, зігравши внічию з " Ліверпулі " .
" Манчестер Сіті " повторив свій клубний рекорд , забивши в одному матчі Прем'єр – ліги сім м'ячів . У сезоні – 2013 / 14 " городяни " розгромив удома " Норвіч " ( 7 : 0 ) .

Нагадаємо, що "Челсі" зазнав сенсаційної поразки від гіршої команди ліги " Крістал Пелас " .