Малиновський – в ударі! Подивіться, що він зробив із Фіорентиною

11 квітня 2021, 23:59
Українець віддав дві результативні передачі

Руслан Маліновський. Фото: REUTERS/Alberto Lingria

Аталанта залишилася в зоні Ліги чемпіонів після 30-го туру Серії А. І допоміг клубу з Бергамо українець Руслан Малиновський.

В гостях Аталанта грала проти Фіорентини і в першому таймі зробила собі перевагу у два м'ячі. Дублем відзначився Сапата і обидва рази йому асистував Руслан Малиновський.

Але після перерви за дев'ять хвилин Фіорентина двічі забила і зрівняла рахунок. Однак Аталанта таки здобула три очки. Переможний гол забив Ілічич, який вийшов на заміну замість Малиновського.

Фіорентина – Аталанта – 2:3
Голи:
Сапата, 14 (0:1); Сапата, 40 (0:2); Влахович, 56 (1:2); Влахович, 67 (2:2); Ілічич, 69, з пен. (2:3)

У турнірній таблиці зняте лише питання про власника скудетто, далі щільність божевільна: Інтер – 74, Мілан – 63, Ювентус – 62, Аталанта – 61, Наполі – 59 ...

10 квітня відбувся фінал гіпершоу "Маска". Він шокував усіх. Радість, здивування, захоплення – ми зібрали всю палітру емоцій учасників в одному відео. Зриваємо маски і кайфуємо разом!

І головне – проєкт продовжили на другий сезон!