Маліновський зробив асист і допоміг "Аталанті" вийти на друге місце в Серії А

31 жовтня 2020, 18:18
Українець вийшов з перших хвилин і відіграв практично весь матч

Руслан Маліновський. Фото: REUTERS/Alberto Lingria

Найдорожчий український футболіст Руслан Маліновський допоміг "Аталанті" здобути перемогу над "Кротоне" в шостому турі чемпіонату Італії. На 26-й хвилині українець продерся повз кількох суперників і віддав передачу Луїсу Мюріелю, а тому залишалося тільки точно пробити в кут воріт.

Ще до перерви Мюріель оформив дубль, але цього разу йому асистував Ремо Фройлер. Після перерви "Кротоне" зусиллями Сімі один гол відквитав, проте на більше їх не вистачило – "Аталанта" здобула перемогу з рахунком 2:1.

Маліновський відіграв сьогодні 89 хвилин і був замінений на Маттео Пессіну. Для українського футболіста цей матч став сьомим в сезоні у всіх турнірах, в яких він уже встиг зробити два асисти, але поки не забивав.

"Аталанта" вийшла на друге місце в турнірній таблиці Серії А, правда, інші лідери свої матчі звітного туру ще не зіграли.