Маліновський розгромив Фонсеку: огляд перемоги "Аталанти" над "Ромою"

20 грудня 2020, 21:35
Поступаючись по ходу зустрічі 0:1, команда Маліновського виграла 4:1 – дивіться, як це було

Руслан Маліновський / Фото: "Аталанта" Instagram

У центральному матчі 13-го туру чемпіонату Італії "Аталанта" розгромила "Рому" 4:1. Увесь перший тайм команда українця Руслана Маліновського програвала підопічним колишнього тренера "Шахтаря" Паулу Фонсеки 0:1, проте в другій половині бергаманці забили чотири м'ячі і здобули розкішну вольову перемогу.

Огляд матчу "Аталанта" – "Рома" (4:1)

Відзначимо, що Руслан Маліновський в грі з "Ромою" мав кілька перспективних моментів, але його удари цього разу були неточні. А за зрив контратаки римлян у першому таймі українець отримав жовту картку.

Проте гру Маліновського аналітичний портал WhoScored оцінив в 6,7 бала, що є саме "золотою серединою": вище і нижче оцінки, ніж Руслан, отримали по п'ять гравців основного складу "Аталанти".

"Аталанта" – "Рома" – 4:1