Макс Ферстаппен вперше в кар'єрі виграв кваліфікацію Гран-прі Формули-1

3 серпня 2019, 17:30
Слідом за голландським гонщиком стартуватимуть два пілоти "Мерседеса"

/ Фото: AFP

Пілот Команди Формули-1 "Ред Булл" Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини. Це перший поул у кар'єрі 21-річного гонщика, хоча до цього виграв сім гонок. З першого ряду стартуватиме гонщик "Мерседеса" Валлтері Боттас, який програв Ферстаппену 0,018 секунди. Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон ("Мерседес") став третім.

До речі, раніше в Німеччині було встановлено феноменальний рекорд Формули-1: піт-стоп за 1,88 секунди. Макса Ферстаппена, який виграв німецький Гран-прі, механіки "Ред Булл" перевзули в одну мить.

• 13. Данило Квят ("Торо Россо")
  • 14. Антоніо Джовінаццо ("Альфа Ромео")
  • 20. Роберт Кубіца ("Вільямс")

Нагадаємо, нещодавно був оприлюднений рейтинг заробітків у Формулі-1. Першу сходинку посів діючий чемпіон світу та лідер нинішнього сезону Ф-1 Льюїс Хемілтон. Дохід британця в 2019 році склав 42 мільйони євро, причому приблизно п'ята частина цієї суми – це надходження від спонсорських контрактів.