Макаряйнен обійшла Кузьміну в загальному заліку Кубка світу

24 березня 2018, 17:20
Фінська біатлоністка виграла гонку переслідування

Кайса Макаряйнен. Фото AFP

Сьогодні в рамках заключного етапу Кубка світу з біатлонупройшла жіноча гонка переслідування . Переможницею стала фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен . Допомогла їй француженка Анаі Бескон , яка допустила промах на останньому рубежі . До фінішу біатлоністки бігли разом , але Макаряйнен виграла у суперниці менше секунди .

Шостою фінішувала володарка жовтої майки лідера словачка Анастасія Кузьміна. І залишилась без цієї майки.

Кайса Макаряйнен після перемоги в гонці переслідування обійшла Кузьміну в загальному заліку Кубка світу. Тепер на рахунку фінської спортсменки 800 очок. У Кузьміної – на 6 менше. На третьому місці білоруска Дар'я Домрачова – 744 очка.

Нагадаємо, що за перемогу на етапі дається 60 очок, за друге місце – 54, за третє – 48.

Завтра відбудеться остання гонка року – мас-старт.

Результати жіночої гонки переслідування:

1. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) – 30.52,7 (0 + 1 + 1 + 0)
2. Анаі Бескон (Франція) – +0,2 (0 + 0 + 0 + 1)
3. Лаура Далмаєр (Німеччина) – +17,5 (0 + 0 + 0 + 1)

Напомним, что збірна України з біатлону бойкотує останній етап Кубка світу в Тюмені. Міністерство прийняло рішення заборонити українським спортсменам виступати в Росії .