11 липня 2017, 23:54
Словацька тенісистка вперше вийшла у півфінал Уімблдону

Магдалена Рибарікова. Фото AFP

<p>Магдалена Рибарікова. Фото AFP</p>

Словачка Магдалена Рибарікова вперше в кар'єрі пробилася в півфінал Уімблдонського тенісного турніру, який проходить в Лондоні.

У вівторок Рибарікова в чвертьфіналі за 1 годину 14 хвилин перемогла 24-ту ракетку турніру американку Коко Вандевеге з рахунком 6:3, 6:3.

Рибарікова в півфіналі Вімблдону зустрінеться з 14-ою сіяною іспанкою Гарбінє Мугуруса.

У другому півфіналі зіграють Венус Уільямс (США, 10) і Йоханна Конта (Великобританія, 6).

Раніше сьогодні інша словацька тенісистка, Домініка Цибулкова, показала фотографії з відпочинку, куди вирушила після поразки на Вімблдоні.

Нагадаємо, що перша ракетка України Еліна Світоліна на змогла вийти до чвертьфіналу Уімблдону, поступившись в матчі четвертого раунду Олені Остапенко з Латвії.