Льюїс Хемілтон встановив рекорд траси Формули-1 в Сочі

29 вересня 2018, 15:13
Кваліфікація Гран-прі Росії відбудеться в суботу, гонка – в неділю

Болід Льюїса Хемілтона виявився найшвидшим у третій пр

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон показав найкращий час у третій сесії вільних заїздів в рамках 16-го етапу чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Росії, який проходить в Сочі.

У суботу Хемілтон, раніше став кращим у другій практиці, проїхав один з кіл за 1 хвилину 33,067 секунди, встановивши новий рекорд траси "Сочі Автодром". На другій сходинці розташувався інший пілот "Мерседеса" фін Вальттері Боттас (відставання – 0,254 секунди). Трійку найсильніших замкнув німець Себастьян Феттель (+0,600 секунди) з "Феррарі".

Кваліфікація Гран-прі Росії пройде в суботу і почнеться о 15:00 за київським часом. Гонка відбудеться в неділю.

Нагадаємо, що
перед стартом Гран-прі Росії в гаражі команди "Хаас" в Сочі сталася пожежа. Основні і запасні шини гонщика Кевіна Магнуссена повністю згоріли , команді довелося шукати заміну .

Нагадаємо , що під час попереднього етапу Гран -пріЛьюїс Хемілтон отримав 69-ту перемогу в Формулі-1.Британський гонщик " Мерседеса " виграв Гран – прі Сінгапуру , Макс Ферстаппен став другим .