Львів – Інгулець: в битві аутсайдерів сильнішими виявилися гості

23 серпня 2021, 21:28
Швидкий гол не допоміг Львову здобути першу перемогу в чемпіонаті – Інгулець везе в Петрово три бали

Інгулець виявився сильнішим Львова / Фото: ПФЛ

Матч Львова з Інгульцем закривав програму 5-го туру української Прем'єр-ліги .

Обидві команди невдало почали чемпіонат, опинившись на дні таблиці. Суперники вийшли на футбольне поле з бажанням здобути свою першу перемогу в турнірі.

Львівська команда зуміла швидко відкрити рахунок у матчі: на 14-й хвилині вінгер "городян" Максим Грисьо більярдним ударом із лінії штрафного майданчика пробив точно по воротах Шуста. До кінця першого тайму ініціативою більше володіли гості, але команда Безсмертного зуміла втримати рахунок 1:0 до свистка рефері.

У другому таймі Інгулець протягом однієї хвилини забив двічі: на 53-й Олександр Козак і на 54-й Артем Сітало зробили результат матчу.

Головний тренер Львова Анатолій Безсмертний замінами намагався переломити хід зустрічі, але гості строго зіграли в захисті, не давши господарям зрівняти рахунок.

Матч закінчився перемогою Інгульця 2:1. Команда Сергія Лавриненка набирає три очки і залишає останнє місце в "турнірці". Львів, зазнавши третьої поразки в чемпіонаті, закріпився на дні турнірної таблиці.