"Десна" в меншості обіграла "Львів" на виїзді

7 жовтня 2018, 15:51
Дубль Артема Фаворова приніс "Десні" четверту перемогу в Прем'єр-лізі

Перед матчем "Львів" -

В матчі 11 туру української Прем'єр-ліги" Десна " обіграла ФК " Львів " . Поєдинок пройшов у неділю на стадіоні " Арена Львів " і завершився з рахунком 3 : 1 на користь команди Олександра Рябоконя .

У складі переможців дублем відзначився 24-річний нападник Артем Фаворов, ще один гол забив Олександр Філіппов. у "Львова" єдиний м'яч провів бразильський легіонер Бруно Дуарте. Весь другий тайм гості грали в меншості: в кінцівці першого тайму другу жовту картку отримав Віталій Єрмаков.

Після цього поєдинку в активі "Десни" стало 13 очок в таблиці чемпіонату України, а в "Львова" залишилося 11 очок. Свій наступний матч "Десна" проведе 19 жовтня на виїзді проти лідера чемпіонату "Шахтаря", а "Львів" прийме київський "Арсенал".

"Львів" – "Десна" – 1: 3 (0: 2)
Голи: Бруно Дуарте (52) – Артем Фаворов (4), Олександр Філіппов (28), Артем Фаворов (87)
Жовті картки: Западня (22) – Мостовий (24), Фаворов (25), Єрмаков (31), Старенький (42), Єрмаков (45 + 1), Картушов (66), Філіппов (81),
Видалення: Єрмаков (45 + 1, повторне попередження
)

Зазначимо, що о 17:00 також почнеться матч "Шахтар" – "Зоря", трансляцію якого можна буде дивитися на каналі "Футбол 1".

Одночасно з матчем " Шахтаря " свій поєдинок 11 туру чемпіонату України проведе і команда Олександра Хацкевича. Дивитися матч "Динамо" – "Олімпік" можна на каналі "2+2" з 17:00.

Також у неділю в чемпіонаті Англії відбудеться центральний поєдинок 8 туру Прем'єр – ліги: дивитися матч "Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" можна на каналі "Футбол 2".

А в Іспанії пройде матч лідера Прімери. Дивитися гру "Валенсія" – "Барселона" можно на спутниковых каналах с 21:45 по киевскому времени.