Кращий український тенісист в Китаї програв бельгійцю Гоффену

1 жовтня 2017, 15:35
Гоффен обіграв Долгополова в трьох сетах і завоював титул на турнірі в Шеньчжені

Олександр Долгополов. Фото AFP

Бельгієць Давід Гоффен завдав поразки українцю Олександру Долгополову і став переможцем тенісного турніру в Шеньчжені (Китай), призовий фонд якого перевищує 650 тисяч доларів.

Гоффен, який отримав від організаторів другий номер посіву, в фінальному матчі здолав Долгополова (5) в трьох партіях з рахунком 6: 4, 6: 7, 6: 3. Матч тривав 2 години 3 хвилини.

Для 26-річного бельгійця це третій титул на турнірах Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР) в одиночному розряді в кар'єрі і перший в нинішньому році. Гоффен займає 12-е місце в рейтингу АТР.

Раніше в 1/2 фіналу
Долгополов в двох сетах разібрався з Даміром Джумхуром з Боснії і Герцеговини (6:3, 6:4).

Цікаво , що в чвертьфіналі Дуді Села не дограв матч з Олександром Долгополовимчерез релігійне свято Йом Кіпур.