Найкращий тенісист світу вийшов у фінал Мастерса в Шанхаї

14 жовтня 2017, 15:01
Надаль переміг Чиліча і вийшов у фінал тенісного турніру в Китаї

Рафаель Надаль. Фото AFP

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став першим фіналістом тенісного турніру серії " Мастерс " в Шанхаї , призовий фонд якого становить майже шість мільйонів доларів .

У півфінальному матчі іспанського тенісиста з рахунком 7 : 5 , 7 : 6 переміг четвертого номера посіву на турнірі хорвата Маріна Чиліча . Поєдинок тривав 2 години 12 хвилин . Рахунок особистих зустрічей суперників став 5 : 1 на користь іспанця .

У фіналі Надаль зіграє з переможцем матчу між аргентинцем Хуаном Мартіном Дель Потро ( 16 ) і швейцарцем Роджером Федерером ( 2 ) .

Раніше Рафаель Надаль виграв 870-й матч і зрівнявся за цим показником з Андре Агассі – трапилося це в чвертьфіналі Мастерса в Шанхаї .

Нагадаємо , що минулого тижня іспанський тенісист став переможцем тенісного турніру в Пекіні, обігравши в фіналі Ніка Кірьоса з рахунком 6 : 2 , 6 : 1 .

Раніше стало відомо, що в Іспанії назвуть вулицю на честь Рафаеля Надаля. Іменем 31 – річного уродженця Мальорки буде названа вулиця , яка в даний момент носить ім'я історика Луїса Суареса Фернандеса , колишнього декана і ректора університету Вальядоліда .