Найкращі з кінця. Українські біатлоністки провалили мас-старт в Ансі

19 грудня 2021, 14:55
Ельвіра Еберг виграла золото в жіночому мас-старті на четвертому етапі Кубку світу з біатлону. Серед українських біатлоністок найкращий результат у Дар'ї Блашко

Ельвіра Еберг виграла золото у мас-старті / Фото: Getty Images

Останньою жіночою гонкою на Кубку світу перед новорічною перервою став мас-старт. У гонці взяли участь 30 біатлоністок, серед них три українки: Дар'я Блашко, Юлія Джима та Олена Білосюк.

Переможницею гонки стала шведка Ельвіра Еберг, яка допустила два промахи та закінчила дистанцію 12,5 км із часом 35:21,7.

Другою фінішувала француженка Жулья Сімон, бронза у Крістіни Рєзцової з Росії.

Українські біатлоністки знову розчарували, посівши три місця у нижній п'ятірці. Найкращий результат показала Дар'я Блашко, яка із чотирма промахами фінішувала 26-та.

Юлія Джима завалила стрільбу, допустивши сім промахів, вона прийшла на фініш 28-ю. Олена Білосюк замкнула жіночий мас-старт на 30-му місці.