Найкраща тенісистка світу Сімона Халеп виграла турнір в Шеньчжені

6 січня 2018, 17:41
Для румунки – це 16-й трофей WTA в одиночному розряді

Сімона з нагородою. Фото: AFP

Перша ракетка світу румунка Сімона Халеп стала переможницею тенісного турніру в китайському Шеньчжені, призовий фонд якого близько 625 тисяч доларів.

Халеп в фінальному матчі завдала поразки шостій сіяній чешці Катерині Синяковій з рахунком – 6:1, 2:6, 6:0.

Таким чином, Сімона Халеп виграла свій 16-й трофей WTA в одиночному розряді.

Нагадаємо, що сьогодні перша ракетка України Еліна Світоліна виграла турнір в Брісбені. У фінальному поєдинку Світоліна розгромила представницю Білорусі Олександру Сосновіч.

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна потрапила до списку найкращих спортсменок України за підсумками 2017 року. У нашому опитуванні серед уболівальників наразі тенісистка займає перше місце, не набагато випереджаючи легкоатлетку Юлію Левченко.

Крім того, сьогодні завершився командний турнір – Кубок Хопмана. У фінальному поєдинку зійшлися збірні Швейцарії та Німеччини. Доля цього виставкового турніру вирішилася в міксті, де Белінда Бенчич і Роджер Федерер обіграли німців Анжеліку Кербер і Олександра Звєрєва.