Краща з українок посіла 42-е місце в скіатлоні на чемпіонаті світу з лижних видів спорту

23 лютого 2019, 13:23
Тетяни Антипенко в Австрії показала 42-й час, а Вікторія Олех зайняла 47-е місце

/ Фото: AFP

На чемпіонаті світу з лижних видів спорту в австрійському Зеефельді розіграний комплект медалей в скіатлоні на дистанції 15 кілометрів (7,5 км класичним ходом і 7,5 км вільним стилем) у жінок. Перемогла норвезька спортсменка Тереза ​​Йохеуг, яка подолала дистанцію за 36 хвилин 54,5 секунди. "Срібло" дісталося ще одній представниці Норвегії Інгвільд Естберг (+57,6), "бронза" – російській лижниці Катальї Непряєвій (+58,7 секунди).

Кращий український результат – 42-е місце Тетяни Антипенко. Вікторія Олех зайняла 47-е місце. Всього в гонці брало участь 60 спортсменок.

Чемпіонат світу з лижних видів спорту проходить з 20 лютого по 3 березня в австрійському Зеефельді. Пізніше в суботу змагатися в скіатлоні будуть чоловіки, початок гонки – о 13:30 за київським часом.

Раніше в суботу Дмитро Підручний посів підсумкове 18-е місце в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону в Раубічах, а перемогу здобув норвежець Тар'єй Бьо.

"Я плакала і нічого не могла сказати": героїня-сноубордистка повернулася в Україну після "срібла" ЧС: