Найкраща гонка збірної України на Олімпіаді: результати жіночої естафети у біатлоні

16 лютого 2022, 11:06
Олімпійські золоті медалі у жіночій естафеті дісталися збірній Швеції, українська четвірка фінішувала на сьомому місці

Ірина Петренко / Фото: Reuters

У середу, 16 лютого, на біатлонному стадіоні у китайському Чжанцзякоу в рамках Олімпійських ігор 2022 року відбулася жіноча естафета.

Наші медальні надії у гонці представляли Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк.

На першому етапі Петренко закрила всі цілі і передала естафету Юлії Джимі на 6-му місці.

Найменше ми чекали провалу від Юлії, але на нашу найкращу біатлоністку чекала невдача на вогневих рубежах. Шість додаткових патронів та штрафне коло відкинули нашу команду з претендентів на медалі.

Ідеально пройшла свій етап Анастасія Меркушина, яка закрила всі цілі та підняла нашу збірну з 13 на 8-е місце.

Олена Білосюк виявила свої найкращі бійцівські якості та вивела нашу команду на 7-е місце. Це найкращий результат збірної України на Олімпійських іграх у Пекіні. Раніше Юлія Джима була 8-ю у спринті.

Виграла гонку збірна Швеції, другою фінішувала команда РОК, а бронза дісталася Німеччині.

Драмою закінчилася естафета для біатлоністок збірної Швейцарії. Ірен Кадуріш стало зле під час перегонів. Після першої стрільби до неї вийшла медична бригада. Спортсменка не змогла передати естафету на першому етапі й команда достроково знялася з гонки.

Ірен Кадуріш / Фото: Reuters