Луческу виграв у Маркевича. Динамо стартувало у Кубку України з перемоги над Маріуполем

27 жовтня 2021, 18:53
Чинний володар трофея вийшов до чвертьфіналу турніру, забивши два м'ячі на чужому полі

Київське Динамо обіграло Маріуполь і вийшло до 1/4 Кубка України / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У Маріуполі на полі стадіону ім. В. Бойка відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України між Маріуполем та київським Динамо.

Команда Мірчі Луческу грала напіврезервним складом і не без проблем здобула перемогу з рахунком 2:1, оформивши путівку до чвертьфіналу турніру.

За Динамо у першому таймі по голу забили Беньямін Вербич та Артем Шабанов, а у другому Маріуполь відповів забитим м'ячем Олега Очеретька.

Гол Вербича (16 хв.)

Гол Шабанова (34 хв.)

Гол Очеретька (85 хв.)

Динамівці стали третіми чвертьфіналістами Кубка України, раніше до цієї стадії пройшли Олександрія та полтавська Ворскла.

Цікаво, що у суботу Маріуполь та Динамо зіграють знову, вже в рамках 13-го туру чемпіонату України.