Луческу: "Ми грали дуже уважно і не хотіли ризикувати"

18 березня 2016, 00:29
У другому таймі бельгійці створили проблеми "гірникам"

Мірча Луческу. Фото AFP

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу прокоментував перемогу над "Андерлехтом" (1:0) і вихід до чвертьфіналу Ліги Європи.

"Складна гра, ми саме до такої і готувалися.

За перший тайм суперник нічого не створив, ми добре перекрили їм зони, у них не виходили атаки. Але ми розуміли, що вони не рвуться в атаку, тому що один пропущений гол може закінчити матч.

На другий тайм "Андерлехт" вийшов дуже агресивним, зробив багато фолів, доставив нам певні неприємності.

Ми грали дуже уважно і не хотіли ризикувати, дочекалися свого шансу і забили. Рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі. Задоволений перемогою і тим, що пройшли далі.

Ми знову залишилися без Кучера і будемо думати, ким його замінити. Подивимося, кого оберемо – Ордеця або Кривцова, інших варіантів у нас немає.

Ми готуємося до кожної гри, ми "Шахтар" і повинні залишити гарне ім'я про себе. Що вийде в турнірі, подивимося. Ми знаємо свій потенціал добре.

Позитивних результатів можемо домогтися завдяки характеру, який був у нас сьогодні, і організації гри всіх гравців без виключення, що теж було сьогодні. Але цього не було в останньому матчі чемпіонату з "Дніпром". Ми допустили тоді серйозні помилки, особливо в центрі оборони.

Тому я зараз хвилююся, хто міг би замінити Кучера в обороні.

Едуардо – це досвід міжнародних ігор. Він знає, як читається гра і де повинен знаходитися в атаці. Едуардо відразу знаходить слабкості суперника, знає, як створити собі вільну зону, як у неї увірватися. І в завершальній фазі атаки він дуже спокійний – у нього завжди все продумано. Тому до нього часто приходять голи, в тому числі і в кінці гри, коли всі втомлені.

Ми можемо йому подякувати за те, що він робить на футбольному полі", – сказав Луческу.