Лондонський марафон: 10-е місце українця і учасник в телефонній будці

27 квітня 2015, 14:44
Сергій Лебідь зайняв десяте місце в лондонському марафоні, а Тетяна Гамера-Шмирко зійшла з дистанції після 30 км

Переможці лондонського марафону. Фото AFP

У Лондоні відбувся один з найпрестижніших марафонів планети, який входить в серію IAAF Gold Label Road Race.

Непоганий результат показав найуспішніший кросмен в історії Європи українець Сергій Лебідь. Він зайняв десяте місце, подолавши дистанцію за 2 години 10 хвилин і 21 секунду. Це – другий результат серед українських спортсменів у цьому сезоні (після Олександра Сітковського, який у січні в Марокко був на хвилину і десять секунд швидшим).

Найращим серед 37500 фінішерів став чемпіон світу і дворазовий олімпійський призер з бігу на 5000 метрів кенієць Еліуд Кіпчоґе, який показав найкращий результат сезону в світі – 2.04.42:

В неймовірній за інтригою розв'язці він всього на п'ять секунд випередив свого співвітчизника Уїлсона Кіпротіча.