Лондон ридає: Зінченко і компанія знищили Арсенал і відправили на дно

28 серпня 2021, 17:49
Манчестер Сіті розгромив Арсенал в матчі третього туру чемпіонату Англії. Українець Олександр Зінченко з'явився на полі в перерві і відіграв весь другий тайм

Манчестер Сіті радіє перемозі над Арсеналом / Фото: Reuters

Колись грізний лондонський клуб перебуває в глибокій кризі. Арсенал програв третій матч поспіль із загальною різницею голів 0:9!

До цього Арсенал поступився Брентфорду (0:2) і Челсі (0:2), однак поразка від Сіті стала найрозгромнішою для команди на старті сезону.

Підопічні Хосепа Гвардіоли відвантажили супернику п'ять м'ячів – три в першому таймі і два – після перерви. Ми проводили онлайн матчу Манчестер Сіті – Арсенал.

Варто зазначити, що з 35-ї хвилини Арсенал грав в меншості після видалення Граніта Джаки.

Український захисник Сіті Олександр Зінченко вийшов на поле в перерві, замінивши правого захисника Кайла Вокера. Вперше в сезоні Зінченко відіграв цілий тайм. До цього на його рахунку було лише 12 хвилин в матчі проти Тоттенгема.

Після трьох турів Арсенал міцно закріпився на дні турнірної таблиці, а МанСіті з шістьма очками ділить першу сходинку з шістьма різними командами, але більшість з них ще має матч звітного туру в запасі.