"Ліверпуль" тричі забив "Манчестер Сіті" в першому таймі матчу 1/4 Ліги чемпіонів. Дивитися голи

4 квітня 2018, 22:37
Команда Хосепа Гвардіоли без шансів програє підопічним Юргена Клоппа

Фото AFP

Перший тайм матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між англійськими "Ліверпулем" і "Манчестер Сіті" порадував уболівальників трьома забитими м'ячами. Дивитися матч "Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" – список трансляцій поєдинку.

Команда Юргена Клоппа всуху переграла підопічних Хосепа Гвардіоли. Рахунок в матчі відкрив кращий футболіст "мерсисайдців" Мохамед Салах.

Через вісім хвилин Алекс Окслейд-Чемберлен феноменальним ударом метрів з 30-ти залишив без діла голкіпера "Сіті" Едерсона. А добив у першому таймі "городян" Садіо Мане.

"Ліверпуль" – "Манчестер Сіті" – 3: 0 (перший тайм)

Голи: Салах (12), Окслейд-Чемберлен (20), Мане (31)

Нагадаємо, що в ці хвилини проходить ще один матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. "Барселона" грає проти кривдника донецького "Шахтаря" італійської "Роми". Там після першого тайму рахунок 1: 0 на користь каталонців. Автоголом відзначився капітан римлян Даніеле де Россі.

Дивитися матч "Барселона" – "Рома" в прямому ефірі можна на ТБ і в інтернеті – список трансляцій доступний на нашому сайті.