"Ліверпуль" обіграв "Лестер" в центральному матчі туру чемпіонату Англії

23 вересня 2017, 22:37
Лідер атак "Лестера" Джеймі Варди в другому таймі змарнував нагоду зрівняти рахунок, не реалізувавши пенальті.

"Лестер" - "Ліверпуль" - 2:3. Фото AFP

<p>"Лестер" – "Ліверпуль" – 2:3. Фото AFP</p>

" Ліверпуль " обіграв " Лестер " в центральному матчі шостого туру чемпіонату Англії .

Зустріч в суботу на полі " Лестера " завершилася з рахунком 3 : 2 на користь гостей , у складі яких відзначилися Мохамед Салах ( 15 – а хвилина ) , Філіппе Коутіньйо ( 23 ) і Джордан Хендерсон ( 68 ) . У " Лестера " забили Сіндзі Окадзакі ( 45 + 3 ) і Джеймі Варді ( 69 ) , який на 73-й хвилині змарнував нагоду зрівняти рахунок , не реалізувавши пенальті.

Мерсисайдці з 11 очками йдуть на п'ятому місці в чемпіонаті , " Лестер " ( 4 очки ) – 16 -й .

Нагадаємо , що раніше в шостому турі чемпіонату Англії суперник " Шахтаря " по Лізі чемпіонів"Манчестер Сіті" розгромив "Крістал Пелас" з рахунком 5:0, а "Челсі" на виїзді не залишив шансів "Сток Сіті" – 4:0.