"Ліверпуль" обіграв дебютанта єврокубків: огляд матчу і відео голів

16 серпня 2017, 00:39
Всі голи і моменти матчу плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів "Хоффенхайм" – "Ліверпуль" (1:2)

"Хоффенхайм" - "Ліверпуль" - 1:2. Фото AFP

У вівторок відбулося п'ять поєдинків раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Ліверпуль" на виїзді обіграв німецький "Хоффенхайм", який дебютував в єврокубках. Нападник господарів Андрій Крамаріч на 12-й хвилині не реалізував пенальті, а в складі переможців голами відзначилися Трент Александер-Арнолд (35-я хвилина) і Джеймс Мілнер (74). Надію на успіх у двоматчевому протистоянні німецькому клубу подарував Марк Ут, який відіграв один м'яч на 87-й хвилині.

В інших матчах дня футболісти азербаджанского "Карабаху" обіграли данський "Копенгаген" з рахунком 1:0. "Славія" з Русланом Ротанем на виїзді поступилася кіпрському клубу АПОЕЛ, а кривдник київського "Динамо" швейцарський "Янг Бойз" програв московському ЦСКА.

Ігри у пройдуть 23 серпня. Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів пройде 25 серпня.