Ліонель Мессі за чотири мундіалі жодного разу не забив в плей-офф

30 червня 2018, 20:22
Лідер збірної Аргентини провів на полі 746 хвилин і зробив чотири результативні передачі

Мессі залишає ЧС-2018. Фото AFP<

За свою кар'єру п'ятикратний володар " Золотого м'яча " Ліонель Мессі зіграв у восьми матчах плей – офф чемпіонатів світу з футболу ( в 2006, 2010 , 2014 і 2018 роки) і жодного разу не зумів відзначитися голом .

В цілому нападник збірної Аргентини провів на полі 746 хвилин і зробив чотири результативні передачі . Крім того , він реалізував післяматчевий пенальті у зустрічі зі збірною Голландії в півфіналі чемпіонату світу – 2014 в Бразилії .

Нагадаємо , що сьогодні в 1/8 фіналу ЧС -2018збірна Аргентини програла Франції – 3:4. Героєм зустрічі став 19 – річний Кіліан Мбаппе , який забив два голи .

На наступній стадії плей – офф мундіалю французи зустрінуться з переможцем протистоянняУругвай – Португалія, онлайн-трансляція матчу вже йде на нашому сайті . Початок самої гри о 21:00 за київським часом .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.