"Ліон" розгромив "Монако" в битві за "срібло" чемпіонату Франції

8 травня 2016, 00:34
Перемігши "Монако" з рахунком 6: 1, "Ліон" гарантував собі місце в груповому етапі Ліги чемпіонів

"Ліон" розгромив "Монако" в 37-му турі чемпіонату Франції і гарантував собі друге місце і вихід до групового етапу Ліги чемпіонів в наступному сезоні.

Суботня гра в Ліоні завершилась перемогою господарів з рахунком 6: 1! Три м'ячі забив Олександр Ляказетт (8-а, 35-а і 81-а хвилини), дубль оформив Мапу Янга-Мбіва (34, 59), ще один гол на рахунку Рашида Геззаля (3). У "Монако" відзначився Рікарду Карвалью (41).

Нападаючий "Монако" Ласін Траоре за три хвилини отримав дві жовті картки (21 і 23) і був видалений з поля.

За тур до кінця чемпіонату "Ліон" набрав 65 очок і вийшов на друге місце, випереджаючи "Монако", що йде слідом, на три бали. Але навіть у разі рівності очок "Ліон" виявиться в таблиці вище за монегасків за додатковими показниками і виступить в груповому етапі Ліги чемпіонів в наступному сезоні.