Ліга Європи без українців на полі. Підсумки перших матчів 1/4 фіналу

8 квітня 2022, 08:53
Маліновський та Ярмоленко провели поєдинки своїх команд на лаві запасних. Аталанта та Вест Гем не перемогли

Малиновський залишає Лігу Європи, Ярмоленко йде далі / Фото: Колаж: Сьогодні

Немає Маліновського – немає перемоги

Аталанта матчем проти РБ Лейпциг відкрила чвертьфінальну стадію Ліги Європи. Матч команди українського хавбека, який провів поєдинок у запасі, завершився з рахунком 1:1.

Драматичний поєдинок клубу Ярмоленка

Схожа історія чекала ще одного українського легіонера Андрія Ярмоленка. Його Вест Гем удома приймав французький Ліон. Ярмоленко весь матч спостерігав за тим, що відбувається, з лави запасних.

Вест Гем – Ліон 1:1

Дивитись у матчі було на що. Рівний перший тайм завершився вилученням захисника лондонців Крессуела. Драматизму, що відбувається, додав на початку другого тайму лідер Вест Гему Бовен – його гол дозволив господарям вийти вперед. Але втримати переможний результат удесятьох не вдалося. У середині тайму рахунок зрівняв Ндомбеле. Підсумок зустрічі 1:1.

Чергова нічия Барселони

Барселона, як і на всіх попередніх стадіях плей-оф Ліги Європи, зіграла перший поєдинок 1/4 фіналу проти Айнтрахта внічию. Більше того, команда Хаві була в ролі наздоганяючої.

Айнтрахт – Барселона 1:1

Одразу після перерви рахунок у матчі відкрив гравець німецького клубу Кнауфф. Зусиллями Феррана Торреса Барселона відігралася, а за 12 хвилин до завершення поєдинку здобула перевагу в одного гравця на полі. Вилучення у складі Айнтрахта не допомогло каталонцям здобути перемогу. Нічия 1:1.

Єдина перемога дня у Лізі Європи

Одна перемога на чотири матчі – її творці гравці Браги. Португальський клуб у домашньому поєдинку переграв шотландський Рейнджерс. Героєм зустрічі став форвард Брагі Абель Руїс – його єдиний у матчі гол подарував португальцям мінімальну перемогу.