Ліга чемпіонів: Україна буде представлена у чвертьфіналі

10 березня 2022, 00:25
Манчестер Сіті із Зінченком у складі пройшов Спортинг, а Реал завдяки хет-трику Бензема вибив ПСЖ

Реал та Манчестер Сіті вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів / Фото: Reuters

У середу було зіграно два поєдинки у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. За їхніми результатами до чвертьфіналу вийшли Манчестер Сіті з українцем Олександром Зінченком та мадридський Реал.

Манчестер Сіті – Спортінг 0:0 (перший матч 5:0)

Зінченко вийшов з перших хвилин і відіграв весь матч. Українець діяв на лівому фланзі оборони своєї команди.

Господарі частіше володіли м'ячем, більше атакували і завдавали більше ударів, але рахунок не було відкрито. Англійці йдуть далі завдяки здобутій раніше виїзній перемозі з розгромним рахунком 5:0.

Реал – ПСЖ – 3:1 (перший матч 0:1)

Мадридському клубу вдався героїчний камбек. Програвши перший поєдинок 0:1 і поступившись у першому таймі матчу-відповіді з таким же рахунком, у другому Реал заграв веселіше. Героєм матчу став Карім Бензема, який оформив хет-трик за 17 хвилин другого тайму! Голи залітали у ворота французів від французького форварда на 61, 76 та 78 хвилинах матчу.