Ліга чемпіонів: польовий гравець в серії пенальті узяв два 11-метрових і один забив сам

28 серпня 2014, 10:47
Космін Моці став героєм Болгарії: він взяв два пенальті і вивів "Лудогорец" в Лігу чемпіонів

Герой "Лудогорця"

Болгарський " Лудогорець " вперше в історії зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів , перемігши бухарестську " Стяуа " в серії пенальті , в якій ворота команди з Разграда захищав польовий гравець .

Матч-відповідь раунду плей – офф кваліфікації , що відбувся Софії , завершився з рахунком 1 : 0 на користь " Лудогорця " . Єдиний м'яч забив Вандерсон ( 90 -та хвилина ) . У першій зустрічі перемогу здобули футболісти румунської команди – 1 : 0 .

У додатковий час голів не було , але на 119 -й хвилині з поля був вилучений за фол останньої надії воротар " Лудогорця " Владислав Стоянов. Так як всі заміни у болгарської команди були використані , місце у воротах господарів зайняв польовий гравець – румунський захисник Космін Моці .

В серії пенальті Моці вдалося відбити два удари і один забити самому, і " Лудогорец " переміг в ній з рахунком 6 : 5.