Ліга чемпіонів: "Боруссія", "Реал" і "Атлетико" громлять своїх суперників

22 жовтня 2014, 23:52
Результати всіх матчів Ліги чемпіонів у середу

Марія Манджукіч забиває гол у ворота "Мальме". Фото AFP

У середу пройшло кілька матчів третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Так, "Боруссія", "Реал" і "Атлетико" розгромили своїх суперників, а "Зеніт" на виїзді поступився "Байєру".

"Байєр" на своєму полі з рахунком 2: 0 обіграв російський "Зеніт": голи на рахунку Джуліо Донаті (58-а хвилина) і Кіріакоса Пападопулоса (63).

Мадридський "Атлетико" вдома з рахунком 5: 0 розгромив "Мальме", причому всі м'ячі залетіли в сітку в другому таймі. Голи у ворота шведського клубу забивали Коке (48), Манджукіч (61), Грізманн (63), Годін (87) і Черчі (90).

Мадридський "Реал" на виїзді легко обіграв "Ліверпуль" вже в першому таймі – 3: 0. Голи забивали Кріштіану Роналду (23) і Бензема (30 і 41 хв).

Дортмундська "Боруссія" в гостях завдала великої поразки турецькому "Галатасараю" – 4: 0. М'ячами у складі переможців відзначилися Обамеянг (6 і 18), Ройс (41) і Рамос (83).