"Лейпциг" розібрався з "козлами" в Кельні і повернувся в чемпіонаті Німеччини на третє місце

1 червня 2020, 23:45
Німецька Бундесліга закрила 29-й тур поєдинком на заході країни

"Кельн" vs "Лейпциг" / Фото: Reuters

У понеділок увечері в чемпіонаті Німеччини завершився 29-й тур – вже четвертий після відновлення турніру. У Кельні місцева команда і гості з Лейпцига видали другий за результативністю матч вікенду. А вчора "Боруссія" і "Падеборн" забили сім м'ячів за один тайм.

Щоб повернутися до зони Ліги чемпіонів, "Лейпцигу" необхідно було обігравати "козлів" – так традиційно називають футболістів "Кельна". І підопічні Юліана Нагельсманна таки домоглися свого, хоча і пропустили першими вже на сьомій хвилині від колумбійця Джона Кордоби. Однак ще до перерви чех Патрік Шик і француз Крістофер Нкунку вивели гостей вперед – 2:1.

А на початку другої половини суперники забили ще три м'ячі протягом семи хвилин. Спочатку 25-м голом у чемпіонаті відзначився бомбардир Тімо Вернер (на фото) – причому з передачі угорського голкіпера Петера Гулачі. Щоправда, незабаром французький форвард Антоні Модест скоротив відставання господарів, але ще через дві хвилини молодий іспанець Дані Ольмо все розставив по місцях – 4:2.

Ця перемога дозволила "Лейпцигу" набрати 58 очок і повернутися на третє місце. Кумедно, що команда на два очки випереджає "Боруссію" з Менхенгладбаха і на стільки ж відстає від іншої "Борусії" – з Дортмунда. "Кельн" залишився на 11-й позиції.

Кажуть, що на молодого футболіста "Шахтаря" накинули оком "Баварія" і "Лейпциг".