3 грудня 2016, 23:32
Футболісти "Лейпцига" обіграли "Шальке" і зберегли перше місце в Бундеслізі

"Лейпциг" - "Шальке" - 2:1. Фото AFP

<p>"Лейпциг" – "Шальке" – 2:1. Фото AFP</p>

Футболісти "Лейпцига" на своєму полі обіграли "Шальке" в матчі 13-го туру чемпіонату Німеччини і продовжують лідирувати в турнірній таблиці.

Зустріч пройшла в суботу в Лейпцигу і завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів. Вирішальну роль в матчі зіграв захисник "Шальке" Сеад Колашінац, який спочатку зрівняв рахунок на 31-й хвилині, а потім зрізав у свої ворота м'яч, що приніс перемогу супернику (47). Перший гол в матчі забив форвард "Лейпцига" Тімо Вернер з пенальті (2).

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 81-й хвилині.

Дебютант вищого дивізіону чемпіонату Німеччини після цієї зустрічі набрав 33 очки і випереджає на три бали йде на другому місці мюнхенську "Баварію". "Шальке" з 17 очками залишився на восьмому місці.