"Лестер" не зміг обіграти аутсайдера, але очолив таблицю чемпіонату Англії

16 січня 2016, 21:32
Після нічиєї з "Астон Віллою" футболісти "Лестера" мінімум на день стали лідерами турнірної таблиці

Один з лідерів чемпіонату Англії " Лестер Сіті " зіграв внічию з аутсайдером "Астон Віллою" в матчі 22 -го туру. Зустріч в Бірмінгемі закінчилася з рахунком 1 : 1 .

Шінджі Окадзакі вивів "Лестер " вперед на 28 -й хвилині , а через п'ять хвилин Ріяд Марез міг подвоїти перевагу , але його удар з пенальті відбив Марк Банн . Відповідь м'яч на 75 -й хвилині забив Руді Жестед .

Незважаючи на втрату очок, "Лестер " повернувся на перше місце в турнірній таблиці з 44 балами. Всього на очко від "лисиць " відстає "Манчестер Сіті" , що раніше в суботу розгромив " Кристал Пелас ", і " Арсенал" , який свій матч 22 -го туру зі "Сток Сіті " проведе в неділю .

Всіматчі 22 -го туру чемпіонату Англії і таблиця.