Лемпард провів 600-й матч у чемпіонатах Англії

28 грудня 2014, 19:48
Ветеран "Манчестер Сіті" вийшов у матчі проти "Бернлі"

Френк Лемпард. Фото AFP

Півзахисник " Манчестер Сіті" Френк Лемпард провів 600-й матч у чемпіонатах Англії .

Ювілейніою для 36 -річного футболіста стала зустріч 19-го туру англійської Прем'єр- ліги з " Бернлі " .

Лемпард вийшов на заміну на 76 -й хвилині за рахунку 2 : 1 на користь "городян" . У підсумку матч, що проходив в Манчестер на стадіоні " Етіхад – Сіті оф Манчестер ", завершився внічию – 2: 2.

Більшу частину своєї кар'єри Лемпард провів в " Челсі" , крім цього півзахисник виступав за "Вест Хем" і "Суонсі" . На рахунку Лемпарда 591 матч в англійській Прем'єр-лізі і дев'ять зустрічей – в третьому за значущістю дивізіоні національної першості.

Рекорд за кількістю матчів у чемпіонаті Англії належить екс- воротареві збірної Англії Пітеру Шілтону , який у період з 1966 по 1997 рік провів 1005 ігор ( 849 в Першому дивізіоні ) . Рекордсменом Прем'єр- ліги є Райан Гіггз – 632 двобої ( 1992 – 2014 роки ) .