Легкоатлетка з Бахрейна виграла марафонський забіг на чемпіонаті світу

6 серпня 2017, 20:35
Дистанцію Роза Челімо подолала за 2 години 27,11 секунди

Призери жіночого марафону в Лондоні. фото AFP

Спортсменка з Бахрейну Роза Челімо виграла марафонський забіг на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

Дистанцію Челімо подолала за 2 години 27,11 секунди.

Срібним призером стала кенійка Една Кіплагат (2: 27.18), "бронза" дісталася американці Емі Крегг (2: 27.18).

У марафоні стартувало три представниці України, щоправда, до фінішу дісталися лише дві – Вікторія Хапіліна на відрізку 30-35 км зійшла з дистанції. Дарина Михайлова стала 44-ю, пробігши дистанцію за 2:41:29, а Тетяна Вернигор – 48-а (2:43:12).

Відзначимо, що Челімо принесла своїй команді перше золото ЧС.

Нагадаємо, раніше марафонську дистанцію у чоловіків виграв кенієць Джеффрі Кіруї, що став п'ятим в історії представником своєї країни, кому вдалося виграти ЧС.

А ефіопка Алмаз Аяна виграла забіг на дистанції 10 000 метрів.

У суботу на чемпіонаті світу з легкої атлетики пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.