Легенда: Роджер Федерер другим в історії провів 1500 матчів у кар'єрі

22 жовтня 2019, 09:32
Знаменитий швейцарський тенісист хоче провести на корті ще один сезон

/ Фото: Reuters

Швейцарський тенісист Роджер Федерер у першому колі турніру в Базелі обіграв Пітера Гойовчіка – 6:2, 6:1. Для 38-річного Федерера це був 1500-й одиночний матч в кар'єрі. 20-разовий чемпіон "Великих шоломів" – другий гравець в історії чоловічого тенісу, кому вдалося подолати це кількість матчів. До нього це зробив американець Джиммі Коннорс, який відіграв 1556 зустрічей.

Декілька місяців тому Федерер виграв свій 101 трофей у кар'єрі. У фіналі турніру в Майамі великий швейцарець не залишив жодних шансів великому американцю Джону Ізнером. На сьогодні в його колекції 102 титули, три з яких він завоював в поточному сезоні.

Раніше ми писали, що Федерер був відібраний на Підсумковий чемпіонат АТР. Турнір пройде в Лондоні з 10 по 17 листопада. Призовий фонд турніру складе $ 8,5 млн. Торішнім переможцем є німець Олександр Звєрєв.

Також ми повідомляли, що Роджер Федерер заговорив про завершення кар'єри. "Усередині себе я вирішив, що хочу зіграти на ще одному Вімблдоні. Зараз я зайнятий тим, що розмірковую над участю в Олімпіаді в Токіо. Я вже обговорював це зі своєю командою і запитав, як вони дивляться на це", – зізнався тенісист.