Лаура Дальмаєр перемогла в мас-старті на Кубку світу

27 січня 2019, 14:54
Представники України не пробилися до числа учасників гонки з масовим стартом

/ Фото: AFP

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр стала переможницею жіночого мас-старту на шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці. Другою стала Маркета Давидова з Чехії, а третє місце дісталося ще одній представниці Німеччини Ванессі Хінц. Всі три призерки допустили по одному промаху.

Мас-старт. Жінки
1. Лаура Дальмаєр (1+0+0+0)  35:32,8
2. Маркета Давидова (0+0+1+0)  +13,1
3. Ванесса Хінц (1+0+0+0)  +16,4

Нагадаємо, що українські біатлоністки вдруге поспіль не пробилися в мас-старт Кубка світу. Зараз наші дівчата показують погані результати і не входять в число лідерів сезону. У вчорашній гонці переслідування, яку виграла Доротея Вірер, Анастасія Меркушина посіла 35-е місце, а Валя Семеренко була дискваліфікована, оскільки не вийшла на старт.

Також вчора відбулася чоловіча гонка переслідування, в якій не знайшлося рівних фантастичному лідеру сезону Йоханнесу Бьо. Українці Артем Прима і Дмитро Підручний посіли 26-е і 32-е місця відповідно.

Нагадаємо, що чемпіон Олімпійських ігор 2006 року в Турині та триразовий чемпіон світу з біатлону Міхаель Реш завершив спортивну кар'єру після естафетної гонки в складі збірної Бельгії на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдіингу.