Латвійка вперше в історії Вімблдону виграла юніорський турнір

6 липня 2014, 19:46
Латвійка Олена Остапенко завоювала титул на Вімблдонському тенісному турнірі у змаганнях юніорок

Олена Остапенко. Фото AFP

Остапенко , 484 -а ракетка світу , у фіналі здолала словачку Христину Шмідлову , що займає 1092- е місце в світовому рейтингу і посіяну на турнірі під восьмим номером , у трьох сетах з рахунком 2:1 ( 2:6 , 6:3 , 6 : 0 ) .

Уродженка Риги , якої в червні виповнилося 17 років , раніше завоювала шість титулів серії Міжнародної тенісної федерації ( ITF) .

Ніколи раніше тенісисти з Латвії не перемагали в одночном розряді Відкритого чемпіонату Великобританії серед юніорів.

Американський тенісист Ноа Рубін став переможцем Вімблдонського тенісного турніру серед юніорів. У фінальному матчі 18 -річний Рубін виявився сильнішим співвітчизника Стефана Козлова з рахунком 6:4 , 4:6 , 6:3.