Курйозний випадок в чемпіонаті Боснії: футболісти влаштували сидячий протест

15 жовтня 2017, 14:03
Через незгоду з суддівством футболісти "Босни" сіли на газон і пропустили два голи в кінцівці зустрічі

Гравці боснійської команди влаштували сидячий протест і пропустили два голи без опору. Футболістам "Босни" не сподобалося суддівство в матчі з лідером другого за силою дивізіону чемпіонату Боснії і Герцеговини "Зіркою Градачац".

В кінці зустрічі за рахунку 0: 1 гравці "Босни" сіли на газон і дозволили супернику безперешкодно атакувати. Футболісти влаштували акцію в знак протесту проти упередженого, на їх погляд, суддівства. Після двох пропущених "Босною" м'ячів за дві хвилини арбітр зустрічі дав фінальний свисток, хоча перед цим додав до основного часу три хвилини.

"Зірка" лідирує у другому за силою дивізіоні чемпіонату Боснії і Герцеговини з 23 очками в 11 турах. "Босна" з 19 балами йде шостою.

Раніше ми писали, що
неймовірний рахунок був зафіксований в поєдинку шостого дивізіону чемпіонату Швеції. Футболіст з похмілля забив 21 гол!

Нагадаємо , що в серпні вболівальники вибраликращий гол в історії англійської Прем'єр-ліги. За гол Денніса Бергкампа проголосувало більше півмільйона уболівальників – 31 % всіх голосів . Відзначимо , що з 1992 року до сьогоднішнього для в АПЛ було забито 2599 м'ячів . Кращий з них був обраний спеціально до 25 – річчя АПЛ .

Раніше у вересні Андрій Ярмоленко забив шикарний гол "Тоттенхему" в Лізі чемпіонів