Куди дивився VAR? Найдивніше видалення у футболі

4 листопада 2021, 00:09
У матчі Ліги чемпіонів між дортмундською Боруссією та Аяксом головний арбітр зустрічі Майкл Олівер видав одну з найдивніших червоних карток в історії

Хуммельс отримав одну з найдивніших червоних карток у футболі

Боруссія та Аякс зустрічалися у четвертому турі групового етапу. На 29-й хвилині Матс Гуммельс у підкаті збив Антоні.

Арбітр без роздумів виписав гравцю Боруссії червону картку, а потім після використання системи VAR лише підтвердив своє рішення.

Але на повторі видно, що Гуммельс не чіпав гравця Аякса. Ба більше, Антоні сам наступив на ногу німця. Як рефері не міг роздивитися це на повторі? Для цього ж і був винайдений відеоасистент!

Зазначимо, що це вилучення позначилося на результаті зустрічі. Незважаючи на те, що Боруссія перша відкрила рахунок у матчі, Аякс після перерви тричі забив та здобув вольову перемогу 3:1.