Кубок світу з біатлону завершено: останню гонку виграла Білорусь

25 березня 2018, 18:06
Білоруська біатлоністка Домрачова перемогла в мас-старті на етапі Кубка світу в Тюмені

Дар'я Домрачова. Фото AFP

Білоруска Дар'я Домрачова виграла мас – старт на заключному дев'ятому етапіКубка світу з біатлону в Тюмені.

У неділю Домрачева подолала дистанцію 12,5 км з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 35 хвилин 27,4 секунди . Другою фінішувала словачка Пауліна Фіалкова ( один промах ; +1,8 ) . На третій позиції француженка Анаіс Шевальє ( без промахів ; +6,6 ) .

Для 31 – річної Домрачової ця перемога стала шостою в розіграші Кубка світу – 2017 / 18 , який завершився жіночим мас – стартом у Тюмені .
Збірна України з біатлону не поїхала на етап Кубка світу в Тюмень , оскільки було прийнято рішення , що всіукраїнські збірні будуть бойкотувати змагання в Росії. Раніше ми повідомляли , що олімпійська чемпіонка Юлія Джима думає про завершення кар'єри і може провести останню гонку на військовому чемпіонаті світу.
Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна зізналася , щов біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила : в нашій команді таких спортсменів немає .