Кубок світу з біатлону стартував з сенсаційної перемоги норвежця

28 листопада 2020, 13:26
Українці опинилися за межами ТОП-20 індивідуальної гонки

Стурла Холм Легрейд / Фото: Instagram

У фінському Контіолагті стартував Кубок світу з біатлону. Програму сезону відкривала чоловіча індивідуальна гонка. Переможцем гонки несподівано став норвежець Стурла Холм Легрейд, який відстрілявся на всіх чотирьох вогневих рубежах без промахів. Він випередив свого зіркового співвітчизника Йоганнеса Бо на 19,6 секунд. Третє місце дісталося німцеві Ерік Лессер.

Українці фінішували в гонці за межами першої двадцятки. Найкращий результат серед українців продемонстрував Артем Прима. Він став 27-м. Богдан Цимбал фінішував 47-м, Руслан Ткаленко – 68-м, Дмитро Підручний – 73-м, а Антон Дудченко став 99-м.

Як ми писали раніше, через загадкову хворобу збірну України покинув ведущий біатлоніст. У Сергія Семенова через день піднімається температура. А в чому причина – незрозуміло.